Responsiivne rätsepatööna veebikujundus ja teostus

Visioneerime ja realiseerime responsiivse kodulehe kõikides võimalikes skaleeruvates suurustes külastaja kasutuskogemusele tuginedes. Lõpptulemus töötab suurepäraselt lehitsejates nagu Chrome, Firefox, Safari, Edge ja Opera.

Planeeritud ja kujundatud kokkusobivaks iga seadmega

Selleks, et olla kindel veatus lõpptulemuses, testime valmis kodulehe üle täismahus levinud seadmetes füüsiliselt. Kodulehe suurepärane kokkusobivus ja järjepidevus iga levinud operatsioonisüsteemiga nagu Windows, OS X, Linux, Android ja iOS.

Kvaliteetne tulemus

Personaalne kujundus ja teostus

Ilus kujundus ja veatu teostus – need on meie standard. Saavutame kvaliteetse tulemuse koos kliendiga tänu kogemusele ja arengule.

Pildipank

20 kõrge kvaliteediga pilti

Iga kodulehel kasutatud pilt ostetakse ja litsentseeritakse kliendi projekti jaoks, pilt töödeldakse veebilehe kujundusega sobivaks.

WordPress CMS

Visuaalne sisuhaldussüsteem

Loome kodulehe võimalikult lihtsalt hallatavaks kliendi jaoks. Lehekülgi ning leheküljel paigutatud sektsiooni saab klient iseseisvalt hallata.

SEO

Kodulehe optimeerimine otsinguks

Realiseerime kodulehe otsingusüsteemide jaoks optimeeritult, lisaks võimaldame hallata otsingu parameetreid läbi sisuhalduse.

Tasuta tugi

Nõustamine on alati tasuta

Kodulehe planeerimisel, loomisel kui ka peale valmimist on konsulteerimine tasuta ja alati saadaval. Vajadusel nõustame ka internetiturunduse osas.

Sotsiaalmeedia

Integreerimine veebilehega

Veebilehel integreerime postitusi teksti ja pildi kujul läbi levinud sotsiaalmeedia kanalite nagu Facebook, Instagram, Twitter ja Behance.

Turvalisus

Varukoopiad ja ajakohastamine

Kodulehe loomisel kasutame kõige kvaliteetsemaid ja eelnevalt enda poolt läbi kontrollitud võimalusi. Jälgime ja arendame lahendusi pidevalt.

Vestlusaken

Veebilehe külastajatega suhtlemine

Võimaldame kodulehe külastajal suhelda Teie klienditoega reaalajas läbi vestlusakna. Lihtsustame külastajate monitooringu läbi statistika.

Litsents

Vabadus kontrollida enda kodulehte

Meie ei piira kodulehe liikuvust ühegi lepinguga, kliendil on võimalus viia koduleht teise serverisse või teha iseseisvalt otsuseid kodulehe algse eesmärgi, domeeni ja kasusaajaga seoses. Soovi korral võimaldame kliendile eraldi failidena kujunduse graafikad, dünaamilise koodi, logod, pildimaterjali ja tekstisisu.

Server

Esimene aasta tasuta

Usaldusväärne kodulehe ja e-postide serveriteenus kasutades Amazon Web Services. Puudub kohustus jätkata peale esimest aastad.

Domeen

Kliendi omandina registreeritud

Personaalne esimese taseme domeen, mis jääb kliendi omandiks ka peale serveriteenuse vahetust. Esimene aasta tasuta domeeni registreerimine.

SSL

HTTPS:// domeeni aadress

SSL sertifikaat kuvatakse lehitseja aadressi real, aitab tõsta leitavust otsingusüsteemides. Sisaldab SSL sertifikaadi kodulehel ja serveris.

301

Otsingulinkide ümbersuunamine

Olemasoleva kodulehe otsingu tulemuste säilitamine on oluline, selleks kasutame 301 suunamist. Teie vana kodulehe lingid jäävad optimaalselt alles otsingus.

Logo

PDF, AI, PNG, JPG ja SVG

Planeerime ja kujundame logo vastavalt brändi identiteedile. Logo antakse üle formaatides internetis kui ka toodetele kasutamiseks.

Visiitkaart

8.5x5.5cm, 9.0x5.0cm ja 6.5x6.5cm

Kvaliteetne tugeval materjalil lamineeritud kahepoolne visiitkaart, sisaldab 100tk valmis trükkitud visiitkaarte kohale toimetatud.

Roll-up stand

85x200cm ja 100x200cm

Roll-up stand on koheselt valmis kasutamiseks ja tarnitakse soliidses kandekottis. Kvaliteetsest materjalist ning vastupidav.

E-pood

WooCommerce platform põhine e-kaubandus, sisuhaldusega integreeritud lahendus.

E-pood ei sisaldu oletusena.

Tõlked

Loome kodulehe ühes keeles, vajadusel aitame tõlkida. Automaatne tõlge on tasuta.

Sisuloome

Copywriting ehk veebilehel kasutatavad tekstid on oletusena kliendi tarnida.

Haldamine

Kliendi soovi korral võtame kohustuse uuendada kodulehe sisu ja arendust peale valmimist.

Räägime projektist?